Holidays

नेपाली राजदूतावास, कुवेतद्वारा २०७६ सालका लागि निर्धारण गरेको सार्वजनिक बिदा सम्बन्धी सूचना

नेपाली राजदूतावास, कुवेत विक्रम सम्बत २०७६ सालमा शुक्रबार र शनिबार लगायत देहायबमोजिमको सार्वजनिक विदाका दिनहरूमा बन्द रहने ब्यहोरा सम्बन्धित सबैको जानकारीको लागि सूचित गरिएको छ । राजदूतावासको कार्यालय समय बिहान ९ बजेदेखि साँझ ५ बजेसम्म र कन्सुलर सेवा बिहान ९ बजेदेखि अपरान्ह १ बजेसम्म हुने ब्यहोरा समेत जानकारी गराइन्छ । (It is notified to all the concerned that the Embassy of Nepal in the State of Kuwait will remain closed on Fridays and Saturdays along with the following days in 2076 BS (2019-2020 AD). The office hours of the Embassy will be from 9:00 am to 5:00 pm while consular hours from 9:00 am to 1:00 pm).        

सि.नं. पर्व/दिव(Occasion)    बार/मिति (नेपाली) Day/Date (English)
१. नव वर्ष (New Year) आइतबार, १ वैशाख २०७६ Sunday, 14 April 2019
२. विश्व मजदुर दिवस (Labour Day) बुधबार, १८ वैशाख २०७६ Wednesday, 1 May 2019
३. इद अल फित्र (Eid Al Fitr) बिहिबार, २३ जेठ २०७६ Thursday, 6 June 2019
४. इद अल अधा (Eid Al-Adha) आइतबार, २६ श्रावण २०७६ Sunday, 11 August 2019
५. इद अल अधा (Eid Al-Adha) सोमबार , २७ श्रावण २०७६ Monday, 12 August 2019
६. इद अल अधा (Eid Al-Adha) मंगलबार, २८ श्रावण २०७६ Tuesday, 13 August 2019
७. हिज्री नयाँ वर्ष (Hijri New Year) आइतबार, १५ भाद्र २०७६ Sunday, 1 September 2019
८. महानवमी सोमबार, २० असोज २०७६ Monday, 7 October 2019
९. दशमी मंगलबार, २१ असोज २०७६ Tuesday, 8 October 2019
१०. एकादशी बुधबार, २२ असोज २०७६ Wednesday, 9 October 2019
११. म्हपूजा सोमबार, ११ कात्तिक २०७६ Monday, 28 October 2019
१२. गोवर्द्धन पूजा/भाइटीका/नेपाल संवत प्रारम्भ मंगलबार,१२ कात्तिक २०७६ Tuesday, 29 October 2019
१३. प्रोफेट महम्मदको जन्मदिन (Birthday of Prophet Muhammad) आइतबार,२४ कात्तिक २०७६ Sunday, 10 November 2019
१४. कुवेतको राष्ट्रिय दिवस (National Day of the State of Kuwait) मंगलबार, १३ फागुन २०७६ Tuesday, 25 February 2020
१५. कुवेतको स्वतन्त्रता दिवस (Liberation Day of the State of Kuwait) बुधबार, १४ फागुन २०७६ Wednesday, 26 February 2020
१६. अन्तर्राष्ट्रय महिला दिवस (International Women’s Day) आइतबार, २५ फागुन २०७६ Sunday, 8 March 2020
१७. फागुपूर्णिमा मंगलबार, २७ फागुन २०७६ Tuesday, 10 March 2020
१८. इस्र मिराज(ISraa and Me’raj)  आइतबार, ९ चैत २०७६ Sunday, 22 March 2020

(द्रष्टब्यः कुवेती विदाको मिति चन्द्रमाको चक्रअनुसार फरक हुनसक्ने र संविधान दिवस (राष्ट्रिय दिवस) मिति २०७६ असोज ३ गते शुक्रबारका दिन स्थानीय सार्वजनिक विदाको दिनमा परेको)

 नेपाली  राजदूतावास, कुवेत

२५ चैत २०७५